1768 مورد   1   2   3   4   5   >   >>   


راه های افزایش اعتماد به نفس کودکان تیر96تبیاناعتماد به نفس مجموعه ای از باورها و احساساتی است که ما در مورد خود داریم و در واقع درک ما از خودمان است. این که ما چگونه خود را تعریف می کنیم روی انگیزه ها، نظرات و رفتارهای ما تاثیرگذار بوده و در احساسات ما موثر است.


تصمیم گیری و برنامه ریزی برای داشتن فرزند دومتیر96کودک آن لاینبسیاری از والدین برای داشتن دو فرزند آمادگی و اتفاق نظر دارند ولی درباره زمان آمدن این عضو جدید خانواده به توافق نرسیده اند.


مادران همیشه نگران تیر96کودک آن لایننگرانی مادران در برخی موارد طبیعی تلقی میشود . اما در مواردی که ، مادر بصورت اغراق شده دچار ترس و اضطراب است و دوست نداردهیچکس به کودکش نزدیک شود


خودداری از مدفوع کردن در کودکانتیر96کودک آن لایناین اختلالات دفعی در کودکان مختلف متفاوت بوده و دلایل خاص خود را دارد.


کتک کاری و هل دادن در کودک یکسالهتیر96کودک آن لاینکودک یکساله در کتک زدن و هل دادن ، انگیزه های تهاجمی ، عصبانیت ، بدجنسی و تمایل به قلدری و زورگویی ندارد.


گزش حشرات روی پوست کودکان تیر96کودک آن لاینبرای جلوگیری از عفونت باید محل گزیدگی را با ماده ی ضدعفونی یا صابون شستشو دهید.


رفتارهای ناپسند در کودکانتیر96کودک آن لاینتف کردن ، زدن ، گاز گرفتن تمام این اعمال رفتارهای نابالغی هستند که بسیاری از کودکان دو ، سه ، چهارساله و گاهی حتی بعد از آن به عنوان واکنشی به ناراحتی یا هیجان از خود نشان می دهند.


استفاده درست از کامپیوتر برای کودکانتیر96کودک آن لایننباید کودک را از تماشای تلویزیون و انجام بازی های ویدئویی محروم کرد اما می توان به کودک توضیح داد که بدون تماشای تلویزیون و انجام بازی های ویدئویی می تواند در تحصیل موفق شود. اما در کامپیوتر وضعیت فرق می کند.


همه آنچه در مورد تب کودک باید بدانیدتیر96الو دکتراگر درجه حرارت مقعدی کودک بالای 38 درجه سانتیگراد باشد تب دارد.


اگر فرزند شما قربانی قلدری کردن دیگران شده،بخوانید!تیر96الو دکترکودکانی که در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، با احساس غم و اندوه دائمی مواجه می‌شوند. متاسفانه این احساس دائمی اندوه می‌تواند باعث ابتلا به افسردگی شدید در میان کودکان آزاردیده شود.
     1768 مورد   1   2   3   4   5   >   >>