565 مورد   1   2   3   4   5   >   >>   


دیر خـــوابی کــودک! شهریور96تبیان عــده ای از كودكان تا زمانی كه یكی از والدین خصوصا مادر در كنارشــان نباشد به خواب فرو نمی روند.


به دهان بردن اشیاء در کودکانمرداد96کودک آن لاینبچه ها در دوران نوزادی خودشان از هر چیزی که در دهانشان بگذارند لذت می برند ، آنها از مکیدن پستان مادر ، شیشه ، پستانک و یا انگشتشان لذت می برند.


بهداشت خواب کودکان مرداد96کودک آن لاینخستگی باعث مشکلات رفتاری و به‌خطر افتادن سلامت جسمی کودکان می‌شود. خستگی مفرط کودکان همیشه به‌راحتی تشخیص داده نمی‌شود.


عفونت‌های پوستی در کودکان مرداد96کودک آن لاینبسیاری از عفونت‌های پوستی، خطرناک نیستند و در صورت توجه به‌موقع، به‌راحتی درمان می‌شوند


آسم در کودکانآسم که شایع ترین بیماری ریوی مزمن کودکان است. عارضه ی ناراحت کننده ای است که موجب خس خس سینه و تنگی نفس گاه به گاه می شود.


خودداری از مدفوع کردن در کودکانتیر96کودک آن لایناین اختلالات دفعی در کودکان مختلف متفاوت بوده و دلایل خاص خود را دارد.


گزش حشرات روی پوست کودکان تیر96کودک آن لاینبرای جلوگیری از عفونت باید محل گزیدگی را با ماده ی ضدعفونی یا صابون شستشو دهید.


دیرخوابیدن کودکتان را جدی بگیریدتیر96تبیان متاسفانه دیده میشود که کودکان همراه والدین به شب زنده داری میپردازند یعنی تا هر زمانی که پدر و مادر بیدار می مانند کودک نیز بیدار است و این مساله مهم اتفاقی عادی تلقی شده است.این در حالتی است که ...


کودک از چه زمان می‌تواند ميوه بخورد؟تیر96کودک آن لاینتنوع غذایی کودک با مقدار کم يعني يک قاشق مرباخوري شروع مي‌شود و تا 12 قاشق مرباخوري می‌رسد تا بدن نوزاد آنزيم لازم براي هضم را داشته باشد.


تب واکسن در شيرخواران و نوزادانخرداد96کودک آن لاینپيشگيري ازامراض عفوني و کشنده امروزه بوسيله واكسن مقدور ميباشد ولي بايد در داشته باشيد كه با تمام پيشرفتها در زمينه تهيه واكسن‌ ها اما بهرحال هيچ واكسني كاملاً بدون ضرر و صددرصد تاثيرگذار نيست.
     565 مورد   1   2   3   4   5   >   >>